Teslimat Bilgileri

Satın Almış Olduğunuz Ürünler MNG Kargo İle Gönderilmektedir. Bulunduğunuz İle İlçeye Bağlı Olarak Değişmekte Olup Ortalama Teslimat Süreleri 2 İş Günüdür. Cumartesi ve Pazara Denk Gelen Günlerde Teslimat Olmayabilir.

Firmamız Siparişinizi 2 İş Günü İçinde Hazırlayıp Kargoya Vermeyi Taahhüt Etmektedir. Kargoya Veriliş Süresi ve Kargonun Taşıma Süresinide Hesaba Katarak Siparişinizi Organizasyonunuzdan En Geç 5 İş Günü Önde Vermelisiniz. 

Resmi Tatillerde, Cumartesi ve Pazar Günleri, Olağan Üstü Durumda (Deprem Sel Yangın Afet Makina Arızalanması Vb) Kargo Çıkışı Yapılamamaktadır.

100 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir.
100 TL Altı Siparişlerde Sabit Kargo Ücreti 15 TL dir.

Kapıda Ödemelerde Kargo Firması Tarafından Ek Tahsilat Ücreti Alınmakta Olup, Bu Ücretin Finansal Olarak Firmamız İle İlgisi Bulunmamaktadır. Ek Kapıda Ödeme Ücreti Maliyetine Girmemek İçin Banka Havalesi veya Kredi Kartı İle Ödemenizi Gerçekleştirebilirsiniz.

Mng Kargo İle Herhangi Resmi Bir Ortaklığımız Bulunmayıp, Kargo Kaynaklı Hataları Telafi Edebilmemiz İçin (Hasarlı Kargo Kayıp Kargo vb) Kargo Firmasına Tutanak Tutturmanız Gerekmektedir. Tutanak Olmadan Herhangi Bir İşlem Yapılamamaktadır.