Sipariş Koşullarımız İptal İade

Mevcut Siparişiniz İçin Aşağıdaki Şekillerde İptal İşlemi Yapabilirsiniz.

1-Banka Havalesi İle Tamamlanmış Siparişler:
Ödemesi Gerçekleşmiş ve Henüz Hazırlanmamış Siparişinizi İptal Edebilir, Geri İade Talep Edebilirsiniz. Geri İadelerde Eft Havale Ücreti Ödediğiniz Tutardan Düşülerek 15 İş Günü İçinde Banka Hesabınıza İade edilir. Ödemesi Gerçekleşmemiş Siparişler 72 Saat İçinde Otomatik İptal Edilir. Baskıya Girmiş Bir Sipariş Kişiye Özel Ürün Niteliğinde Olduğundan ve Tekrar Satılabilirliği Olmayacağı İçin İptal edilemez

2-Kredi Kartı İle Tamamlanmış Siparişler
Kredi Kartı İle Ödenmiş ve Henüz Hazırlanmamış Siparişinizi İptal Edebilir, Geri İade Talep Edebilirsiniz. Geri İadeler 15 İş Günü İçinde Kredi Kartınıza İade edilir. Baskıya Girmiş Bir Sipariş Kişiye Özel Ürün Niteliğinde Olduğundan ve Tekrar Satılabilirliği Olmayacağı İçin İptal edilemez

3-Kapıda Ödeme İle Tamamlanmış Siparişler
Kapıda Ödeme İle Tamamlanmış ve Onayı Alınmış Siparişler Henüz Hazırlanmamış ise İptal Edebilir, Baskıya Girmiş Bir Sipariş Kişiye Özel Ürün Niteliğinde Olduğundan ve Tekrar Satılabilirliği Olmayacağı İçin İptal edilemez

İptal İşlemlerini, Eğer Üye Olarak Sipariş Vermişseniz Hesabınızda Siparişlerim Kısmından da Gerçekleştirebileceğiniz Gibi, Ayrıca İletişim Sayfamızdaki Destek Kısmından Bize Yazarakda Gerçekleştirebilirsiniz.

4-İptal İade Kabul ETMEDİĞİMİZ Durumlar

Kendi Tasarımını Yüklemiş Müşterilerimizin Tasarım Kalitesinden Kendi Sorumludur. Kaliteli Tasarım Yüklenirse Kaliteli Baskı Çıkacaktır.

Bizim Oluşturduğumuz Format Dışına Çıkarak Kendi Yazı Ve Stilini Oluşturan Müşterilerimiz, Yazdıkları Yazının Uzunluğu Nedeniyle Baskıda Alana Düşen Punto Kısalacağı İçin Tasarımlarında Yazılarını Mutlaka Kısa Tutmaları Gerekmekte Olup, Uzun Yazdıkları Zaman Okunmama Sorunlarından Müşterimiz Sorumludur.

Müşterilerimiz Yükledikleri Fotoğrafın Kalitel Aydınlık Olmasına Dikkat Etmekle Yükümlüdür. Düşük Kaliteli Aydınlık Olmayan Yüz Kısmına Gölge Düşen Fotoğraflar Koyu Çıkacaktır. Bu Tarz Fotoğrafların Baskı Kalitesinde Sorumluluk Kabul Etmiyoruz.

Karton Etiketler Yapışkansızdır 300Grm Kuşe Kağıda Basılmaktadır. 300 Grm Kuşe Kağıdın Kalınlığını Buradan Tarif Etmek Çok Zordur. En Anlaşılır Tarif Yöntemi Yaklaşık 4 Adet 70 Grm A4 Fotokopi Kağıdı Kalınlığıdır. Daha Net Ölçü İçin En Yakın Copy Centera Uğrayıp 1 adet 300 Grm Kuşe A4 Kağıt Alıp Bakabilirsiniz. Bu Bilgiler Işığında Bu Kağıt Çok Kalınmış veya Bu İnceymiş Şeklinde Geri Dönüş Nedeniyle Talep Edilen İadeler Kabul Edilmemektedir.

Yapışkanlı Etiketlerin Arka Koruma Bandını Maket Bıçağı veya Tırnağınızla Açıp Kullanmalısınız. Bu Etiketlerde Üretim Tekniğimiz Bu Şekilde Olup Bunu Ben Açamadım Şeklinde Geri Dönüşlerde Nasıl Açacağınız Buna İstinaden Tarif Edilir ve Bu Açıklamamıza Göre İade Talepleri Kabul Edilmemektedir.

Ahşap Magnetler, Mobilyacıların, Mutfak Dolapları vs Kullandığı Arkalık Denilen 3mm Kalınlığındaki Bir Tarafı Beyaz Bir Tarafı sarımtrak Olan MDF den Üretilir. Beyaz Tarafı Standart Astarsız Beyaz Boyadan Oluşup, Çok Net Prüssüz Bir Beyazlık İçermediği İçin Bu MDF ye Yapılan Baskılar Beyaz Bir Kağıda Yapılan Baskı Gibi Net Olmaz. Ayrıca MDF nin Bizzat Üretimi Tarafımızca YAPILMADIĞI İçin Bunu Üreten Fabrikaya Daha Net Beyaz Boya Kullanarak Üretmesini Talep Etmek Gibi Bir İmkanımız Maalesef Yoktur. Bu Açıklamamıza ve Yukarıda Yükleyeceğiniz Resminizin Kalitesi Açıklamamıza İstinaden, Talep Edeceğiniz İadeler Kabul Edilmemektedir.

Plastik Açacak Magnetler Plastik İşi Yapan Firmalarca Üretilmektedir. Bizler Bu Fabrikalardan Bu Ürünleri Baskısız Şekilde Alıp Üzerine Tasarımınızın Baskısını Yapıp Satmaktayız. Firmalar Genelde Bu Ürünleri Üzerindeki Taşlamayı, Baskının daha İyi Tutması İçin Hafifce Prüz Kalacak Şekilde Yapmaktadır. Ayrıca Orta Seviye Beyaz Boya Kullanarak Beyaz Plastiği Üretmektedirler. Bu Ürünlerce Kağıt Gibi KAR Beyaz Olmadığından Baskılar Kağıt Baskıya Göre Birazdaha Koyu Olabilmektedir. Bu Açıklamamıza İstinaden ve Yukarıda Yer alan Resim Kalitesi Uyarımıza İstinaden Yapılacak Baskı Koyu Olmuş Şeklinde Geri Dönüşlerde İade Kabul Edilmemektedir.

Şimdi Gelelim En Önemli Konuya, Ekranda Gördüğünüz Tasarımınız Bilgisayar veya Telefonunuzun Ekranında 256 Renk Karışığında Ve Ekran Parlaklığınızda Prüssüz Çok Net Duracaktır. Ama Ne Kağıt Baskılar, Ne Ahşap Baskılar Nede Plastik Baskılar Ekranda Gördüğünüz Gibi Olmaz, Olamaz. Ekran 256 Renk ve Parlak Aydınlıktır. Baskılar İse Günümüz Üretim Araçları Üretilen (Plastik Ahşap Kapıt Vs) Ürünlerdeki Dezavantajlar ve Bu Ürünlere Baskı Yapan Makinaların Sadece 4 veya 6 Renk Karışığından Oluştuğu İçin Herzaman Ekranda Gördüğünüzden Farklı Çıkacaktır. Bizler, Baskılarınızın Mümkün Olan En iyi Kalite İle Üretilmesi İçin Elimizden Geleni Yapmaktayız.

Lütfen Ürün Haline Gelmiş Bir Baskıniz İle Bilgisayar Telefon Gibi Digital Aletlerdeki Tasarımınızı Karşılaştırıp Birebir Aynısı Olmasını Beklemeyiniz. Bu Açıklamamıza İstinaden Baskım Koyu Çıkmış Vb Şeklinde Gelecek İade Talepleri Kabul Edilmemektedir.

Müşteri Hizmetlerimiz Sadece Hafta İçi Çalışmakta Olup, Hafta Sonuna Denk Gelen İptal İade Talepleriniz İlk İş Günü Değerlendirilmektedir. Cumartesi Gününe Denk Gelen İptal İade Taleplerinizi Eğer Mail İle Destekten Bildirdiyseniz, Müşteri Hizmetlerimiz Çalışmadığı İçin Bunu Göremeyecek ve Cumartesi Günü Siparişiniz Hazırlanıp Gönderilecektir. Bu Sepeble İptal Değişiklik İade Gibi İşlemlerinizi Hesabınız Sayfasından Sipariş Geçmişinizden Yapınız. Aksi Durumlarda Sorumluluk Kabul Edemiyoruz.

Yukarıdaki Bilgileri Bizimle Aynı İşi Yapan Diğer Firmalar Yazıp Sizleri Sipariş Öncesi Bilgilendiriyormu Bilmiyoruz Ama Bizler İşimizi En iyi Şekilde Yapmak İçin Teknik Baskı Konularını ve Baskılarımızın Nasıl Yapıldığını ve Oluşabilecek Yanılmaları Önceden Engelleyebilmek Sizeleri MAĞDUR ETMEMEK Adına Bu Bilgileri Buraya Yazmayı Doğru Buluyoruz. 

Aklınıza Takılan Soruları Lütfen Siparişinizden Önce İletişim Sayfamız Aracılığı Bize Sormaktan Çekinmeyiz. 

İLETİŞİM KURMAK İÇİN TIKLAYINIZ